Realize your constitutional right
with qualified help
+48 507 189 911
 • O mnie

  Tomasz Kidawa
 • Zakres usług

  Oferta
 • Współpraca

  Kluczowi Klienci
 • Odszkodowania

  OFERTA SPECJALNA
 • Kontakt

  Skontaktuj się z nami
Jeżeli ktoś z Państwa lub osób najbliższych lub znajomych po 2008r. został poszkodowany w wypadku komunikacyjnym, wypadku przy pracy lub w drodze do pracy, skontaktuj się z nami. Wiemy, że w takich przypadkach często jesteście Państwo w trudnej sytuacji życiowej i finansowej, dlatego konsultacja i weryfikacja tego typu spraw, nie wiąże się z żadnymi opłatami lub kosztami z Państwa strony. Otrzymacie Państwo bezpłatnie rzeczową analizę prawno-medyczną możliwych kroków prawnych wraz z realnym wyliczeniem możliwego do uzyskania odszkodowania.

Podobnie gdy uważają Państwo, iż wskutek błędu medycznego lub zakażenia, doznaliście Państwo uszczerbku na zdrowiu lub rozstroju zdrowia.

Wystarczy skontaktować się telefonicznie oraz dostarczyć wymagane dokumenty dotyczące sprawy. Dokumenty można dostarczyć osobiście do sekretariatu Kancelarii od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-17:30, przesłać pocztą, faxem lub skany na adres e-mail:


Ważne!

Gdy stan zdrowia osoby poszkodowanej nie pozwala na osobiste stawiennictwo w Kancelarii, prosimy o kontakt telefoniczny, a prawnik odwiedzi osobę poszkodowaną w miejscu aktualnego pobytu.


Ważne!

Sprawy o odszkodowanie z tytułu uszczerbku na zdrowiu i rozstroju zdrowia człowieka, wymagają szerokiej wiedzy i praktyki nie tylko prawniczej, ale również medycznej. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie z przeprowadzenia na drodze przedsądowej lub sądowej kilkuset spraw związanych ze szkodami medycznymi i błędami lekarskimi. Zawsze działamy tak, aby wybrać najkorzystniejszy wariant dla Klienta. Nie porywamy się z "przysłowiową motyką na słońce", gdy sprawa nie rokuje wygranej i rzetelnie informujemy o tym naszych Klientów.

Nasza Kancelaria w ramach prowadzonych spraw odszkodowawczych stale współpracuje i zapewnia konsultacje z lekarzami o specjalizacjach:


Uwaga!

Przestrzegamy przed korzystaniem z ofert "pseudofachowych" firm działających pod różnymi nazwami typu: "Kancelaria odszkodowawcza xxx", "Centrum Dochodzenia Najwyższych Odszkodowań XYZ", itp. Działalność tego typ firm, często nie jest oparta o doświadczenie i rzetelną wiedzę prawną, a zwykle sprowadza się do złożenia wniosku do ubezpieczyciela. Nierzadko takie firmy w ogóle nie korzystają z usług profesjonalnych prawników. W przypadku odmowy wypłaty odszkodowania lub gdy decyzja ubezpieczyciela jest dla poszkodowanego niekorzystna, firmy takie prawie nigdy nie decydują się na wniesienie sprawy do Sądu lub wolą zadowolić się "groszowymi" odszkodowaniami.

Wielokrotnie zgłaszały się do nas osoby, które miały okazje korzystać z usług takich firm, podczas gdy na drodze sądowej, uzyskaliśmy wielokrotnie (nawet 20-krotnie!) wyższe odszkodowania i zadośćuczynienia. Niestety jeśli zgłosicie sprawę zbyt późno, w części przypadków nasza pomoc może nie być możliwa.

Proszę zatem pamiętać aby przed podpisaniem pełnomocnictwa i umowy, zawsze sprawdzić, czy dana firma faktycznie zapewnia profesjonalną pomoc prawną, świadczoną przez wskazanego z imienia i nazwiska adwokata lub radcę prawnego! Jeśli nie, oznacza to, iż decydujecie się Państwo na powierzenie swojej życiowej sprawy przypadkowym ludziom, bez wymaganego doświadczenia. Czy zgodzilibyście się Państwo na operację, którą by wykonywał nie doświadczony chirurg lecz np. student medycyny?

Nie jest również prawdą, aby usługi świadczone przez Kancelarie adwokackie były droższe, od tych świadczonych przez firmy odszkodowawcze. Jest wręcz przeciwnie, albowiem nie korzystając z usług pośredników, jesteśmy w stanie zagwarantować najlepszy stosunek ceny do jakości usługi prawnej. Kancelarie adwokackie nie tylko gwarantują odpowiedni poziom wiedzy prawniczej, ale również posiadają wysokie obowiązkowe ubezpieczenia OC.

Jeżeli nie są Państwo zadowoleni z załatwienia sprawy przez firmę odszkodowawczą, zgłoście się do nas. Postaramy się Państwu pomóc i uzyskać dodatkowe odszkodowanie lub inne świadczenia!